Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Materasso

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
 • Najnowocześniejsza technologia szwajcarskich pian AventO2. Piana ta jest dodatkowo podtleniana, by maksymalnie zmniejszyć proces jej utlenienia. Całkowicie naturalny produkt na bazie oleju lawendowym. Wyjątkowa wytrzymałość w użytkowaniu. Zdejmowany pokrowiec Lavender.      

 • Materac został wykonany z trzech warstw. Górną część stanowi pianka termoelastyczna. W środkowej części materaca znajduje się twarda pianka wysokoelastyczna, która gwarantuje stabilne podparcie. Jego podstawa utworzona jest z miększej pianki wysokoelastycznej. Specjalne nacięcia usprawniają przewiewność konstrukcji materaca. Zdejmowany pokrowiec Greentex.   

 • Materac termoelastyczny. Zapewnia ideale dopasowane do każdej sylwetki. Materac ten posiada trzy rodzaje pian: od góry termoplastyczną pianę, która zapewnia dobrze podparty kręgosłup, po środku pianę biogreen, która wnosi naturę i zapewnia przewiewności tego produktu, od dołu umieszczony lateks, który dodatkowo zwiększa elastyczność materaca. Zdejmowany...

 • Materac  wykonany został z najwyższej jakości nowej generacji pianki termoelastycznej  opartej na bloku pianki wysokoelastycznej. Materac reaguje na ciepło ciała i idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa. Zdejmowany pokrowiec Velur.   

 • Materac z kolekcji Bio z wykorzystaniem nowoczesnej dla środowiska naturalnej technologii. Z jednej strony posiada piankę termoelastyczną, która zapewnia komfort podczas snu, natomiast podstawę materaca stanowi piana Biogreen. Zdejmowany pokrowiec Aegis.        

 • Materac z kolekcji Bio dedykowany dla osób przewlekle chorych, seniorów oraz ceniących sobie komfortowy sen. Całość materaca wykonana jest z piany biogreen. Lekkość oraz przewiewność piany sprawia, że materac posiada odpowiednią cyrkulację powietrza. Materac jest elastyczny i dobrze dopasowuje się do kształtów ciała. Zdejmowany pokrowiec Lyocell.         

 • Materac z kolekcji Bio z wykorzystaniem nowoczesnej dla środowiska naturalnej technologii. Materac wykonany obustronnie z piany Biogreen. Materac o dwóch stronach twrdości: strona twarda– naturalna wysokoelastyczna pianka Biogreen H3 strona miękka – naturalna wysokoelastyczna pianka Biogreen H2 Zdejmowany pokrowiec Lyocell.        

 • Materac z kolekcji Bio z wykorzystaniem nowoczesnej dla środowiska naturalnej technologii. Materac wykonany obustronnie z piany Viscogreen. Zawarte w pianie naturalne oleje roślinne zmniejszają proces jego utlenienia. Idealne dopasowuje się do zmiany pozycji w czasie snu. Materac obustronnie posiada taką samą twardość. Zdejmowany pokrowiec Greentex.        

 • Materac z kolekcji Bio dedykowany dla zwolenników twardych materacy lub osób zwyższą wagą do 170 kg. Z jednej strony posiada pianę termoelastyczą Bio, a z drugiej strony pianę biogreen H3. Gwarantuje idealne podparcie kręgosłupa dzięki dodatkowej warstwie termoelastycznej piany zaszytej w pokrowcu. Zdejmowany pokrowiec Eucalyss.     

 • Materac w całości lateksowy, który reaguje na nacisk i dobrze dopasowuje się do kształtów naszego ciała. Produkt pochodzenia naturalnego, przez co zachowuje na dłużej swoją elastyczność i sprężystość oraz dłuższy okres użytkowania. Lateks poprzez swoje kanaliki jest jeszcze bardziej przewiewny. Dostępny w dwóch stopniach twardości. Zdejmowany pokrowiec...

 • Materac lateksowy z umieszczoną po środku matą kokosową z naturalnego włókna. Dostępny w dwóch stopniach twardości. Zdejmowany pokrowiec Eucalyss, pikowany z pianką termoelastyczną, na boku wszyty 3D materiał.   

 • Materac lateksowy z zamieszczoną po środku komfortową pianą NighFly. Piana NighFlyzostała umieszczona w tym materacu po to, by zwiększyć klimatyzację tego materaca. Produkt pochodzenia naturalnego, przez co zachowuje na dłużej swoją elastyczność i sprężystość oraz dłuższy okres użytkowania. Zdejmowany pokrowiec Greentex.   

Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów